ŠTVRTÁ VEĽKONOČNÁ NEDEĽA 3.5.2020

ŠTVRTÁ VEĽKONOČNÁ  NEDEĽA

3. mája 2020

1.  Dnes slávime 4. veľkonočnú nedeľu, slávime ju ako NEDEĽU DOBRÉHO PASTIERA. Je to zároveň aj prvá nedeľa v mesiaci.  Kostol v Papradne a v Brvništi je dnes otvorený od 10.00 do 18.00 hodiny. Po celý čas je vyložená Sviatosť Oltárna na poklonu. Prosím, aby sme sa riadili pokynmi, ktoré sú vyvesené pri vstupe do kostolov.

2. Od štvrtka budú bývať sväté omše v kostole v Papradne  ráno o 6.30 h. Treba dodržiavať usmernenia, ktoré sú uverejnené pri vstupe do kostola. V nedeľu bude sv. omša v Papradne ráno o 7.30 h. a v Brvništi o 9.00 h. Podľa usmernení, ktoré boli zaslané na farský úrad, bohoslužby majú byť v skrátenom režime, bez príhovoru, podávania rúk, sv. prijímanie na ruku. Bližšie informácie vysvetlím na sv. omši.

2.  Zahrňme do svojich modlitieb aj tých ktorí sa pripravujú na kňazstvo, alebo rehoľný život. A modlime sa aj za tých ktorí sa rozhodujú zasvätiť svoj život Bohu a Cirkvi.

3.  Na farskom úrade som vám k dispozícii po telefonickom dohovore na tel. čísle 0911 912 332.

4.  Ďakujem všetkým za  akúkoľvek službu počas uplynulého týždňa a za vaše modlitby a milodary na kostol a pre potreby farnosti.

Liturgické slávenia od 3. do 10. mája 2020

3.5.2020